Daire İlaçlama

 

İstanbul gibi büyük şehirlerde çok katlı binaların yükselmesi ikamet edecek kişi sayısı ile kıyaslandığında olumlu karşılansa da beraberinde birçok dezavantajı da getirmektedir. Çünkü daireler iç içe ve olası bir sağlık sorununun yaygınlaşması çok kolay. Bir de haşerelerin yaygınlaşması da bu tür dar alanda çok fazla binalarda yaygınlaşması daha kolay. Çünkü haşereler hem hızlı ürerler, hem de koloniler halinde dolaşırlar. Bu nedenle de ancak ilaçlama yapılarak yok edilebilirler. Daire ilaçlama konusunda deneyimli olmayan kişilerin ilaçlama yapması ise sadece görülen zararlıları yok ederken geride bulunan kolonilere ya da yumurtalara zarar vermeyeceğinden kısa sürede aynı sorunlar yeniden baş gösterir. Bu bile daire böcek ilaçlama yapmak için kendi yöntemlerimizi kullanmamamız gerektiğini ve uzman desteği almamız gerektiğini bizlere gösteriyor. Hele ki o her marketten alabildiğimiz ve reklamları ile beynimizi yıkayan ilaçların kullanımı uzun vadede nasıl sağlık sorunlarına yol açabileceğini biraz düşünsek yeterli.

İster daire fare ilaçlama olsun isterse de daire pire ilaçlama olsun hangi tür haşere ya da kemirgen ile mücadele ediliyor olunursa olunsun, kesinlikle profesyonel firma desteği almak ihtiyaç değil zorunluluktur. Ancak burada başka dikkat edilmesi gereken bir konu daha açığa çıkıyor. O kadar çok Avrupa Yakası daire ilaçlama firması var ki ve o kadar farklı fiyatlarla ilaçlama yapıyorlar ki hangisi ile anlaşmak gerektiği konusunda insanlar da tereddüde düşüyor. Biz size birkaç tüyo vereceğiz. Öncelikle firmanın ruhsatlı olması çok önemli. Bu tür işletmeler doğru malzeme ve doğru ilaçlarla faaliyet yürütürler. Ama o sabit fiyat önerenler ya da aşırı ucuz fiyat önerenler ruhsatlı değildirler ve her haşereye aynı yöntemi uygularlar. Ayrıca bu uygulamalarla ne haşerelerden kurtulmak mümkün olur ne de sağlık sorunlarının önüne geçilebilir. Bu söz ettiğimiz sağlık sorununa bir de ilaçlama kaynaklı yaşanacak sağlık sıkıntılarını da ilave edebilirsiniz.

Ancak bizler Armoni İlaçlama olarak garantili ilaçlama sunan bir daire ilaçlama şirketi olarak çalışıyoruz. Dairede böcek, dairede fare ya da dairede pire gördüğünüzde en büyük destekçiniz bizler olacağız. Hem de 7/24 saat çalışma anlayışı ile.