Gıda Yeri İlaçlama

 

Gıda ürünleri satan ya da üreten işletmelerin en büyük sorunlarından bir tanesi ürünlerin muhafazası ve raf ömürlerinin kısa olmasıdır. Bununla birlikte ciddi oranlarda haşere kabusu da yaşar bu işletmeler. Çünkü böcekler gıdaların stoklandığı ya da sunulduğu her yerdedirler. Onların önüne geçmek için de mutlaka gıda yeri ilaçlama işlemi yapılmalıdır ki bu da çok özel uygulamalar gerektirir. Aksi durumda haşereleri yok etmek isterken gıdaların zehirlenmesine sebep olunabilir. Hatta hem gıdalar zarar görür hem de haşereler yaşamına devam ederler. İşte bu da profesyonel ekiplerle çalışma gereksinimini ortaya çıkarır. Özellikle fareler kuru gıdaların olduğu her yerdedir. Ama iyi bir gıda yeri fare ilaçlama firması farelerden kurtuluş sağlarken gıdaların kullanılan kimyasallardan etkilenmesinin önüne geçer. Sağlık Bakanlığı gıda üretimi ya da satışı gerçekleştirilen alanlarda denetimlerini daha sıkı tutmaktadır. Bu denetime ihtiyaç bile yoktur aslında. Çünkü olası haşere kaynaklı sıkıntılar müşterilerin tespit etmesi durumunda oluşabilecek imaj zedelenmesini sizler değerlendirin.

Gıda yeri ilaçlama şirketi desteği almak işletmelerin can damarıdır ama ruhsatlı firmalardan söz ediyoruz. Daha ucuz olacak diye bireysel ilaçlamalar yapmak ya da merdiven altı olarak tabir edilen firmalardan yararlanmak yukarıda saydığımız olumsuzluklarına ilave olarak maddi bir de yük getirecektir. Ama bu konuda deneyimli ve yasal gerekliliklerini takip eden firmalar gıda yeri periyodik ilaçlama konularında oldukça deneyimlidirler ve görülen zararlı grubuna göre farklı bir uygulama geliştirebilirler. Kullandıkları malzemelerden ilaçlara kadar da pek çok farklı sistemler uygulayan doğru gıda yeri ilaçlama firması iş durumunuza bağlı olarak en doğru zamanda uygulama yaparak da sizleri haşerelerden arındırırlar. Hem imajınız hem de ticari faaliyetleriniz bu sayede zedelenmemiş olur.

Size firmamız Armoni İlaçlama ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Uzun yıllardır İstanbul’un her ilçesinde garantili ilaçlama hizmeti sunan firmamız gıda yeri ilaçlama konusunda deneyimli ekibi ile 7/24 saat uygulama yapabilmektedir. Ruhsatlı ve Sağlık bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütü’nün kullanılmasında sakınca bulmadığı ilaçları kullanarak haşerelerden arınmanızı ama gıda ürünlerinizin korunmasını sağlıyoruz. Gıda yeri ilaçlama servisi olarak artık Kocaeli’ne de aynı mutlak memnuniyeti götürüyoruz.